Звёздное небо

Краєвиди нічного неба – одні з моїх улюблених фотографій. Цікаво спостерігати за тим, як Чумацький Шлях вигинається у темному місці над головою, та й узагалі – це дуже захоплюючий знімальний об’єкт. Зірки, місяць, таємничі переходи – милуватися знімками можна практично вічно.

Галактичний портал

Це фото я зробив рік тому назад на Австралійському узбережжі. Тоді ще не було жодних міжконтинентальних подорожей, але мені вдалося відвідати Сідней під час ділової подорожі. Щоб сфотографувати красиві природні краєвиди, я сів на поїзд і прибув у невелике місто Кіама, де й зробив цей знімок.

Нічне небо

Арка Пфайффер-Біч

Вертикальна арочна пляжна панорама узбережжя Центральної Каліфорнії. Вона складається із п’яти кадрів, які накладаються один на одного. Ви дивитеся не просте фото, а цілу перспективу у її динаміці. Спочатку погляду відкривається морська скеля, а закінчується огляд майже над головою, охоплюючи пристойну зону Чумацького Шляху.

зоряне небо

Вперед, до зірок!

Це фігурне дерево – давня сосна родом із Білих гір у Східній Каліфорнії. Зелені насадження відносять до найстаріших неклональних організмів. У горах кліматичні умови суворі, температури повітря низькі, сильні вітру. Ґрунти безплідні, період вегетації короткий. Але це не заважає соснам нехай і повільно, але зростатиме. Краєвид доповнює картина нічного неба.

зоряне небо

Рай

Місце, яке ви бачите на фото, я сміливо можу назвати справжнім раєм. Воно розташоване на березі Тихого океану біля Біг-Сура. Красива бухта наповнена смарагдовими водами, висота водоспаду становить 25 метрів. А ще на тропічному острові ночами дуже темне небо, на якому сяють яскраві зірки.

зорі небо

Магічний гриб

«Капюшон» у вигляді гриба височить над безплідними пустель Нью-Мексико, Чумацький Шлях проглядається крізь хмари. Під час зйомки я намагаюся знімати ясне небо, але на цьому фото хмари лише покращили картину. Вони виглядають так, ніби були зафіксовані під час заходу сонця. Насправді хмари підсвічує сонце.

містика

Таємничий трон

Високий кам’яний шпиль нагадує древній трон. Звичайно, він не є – це моя фантазія. Фото було зроблено в Нью-Мехіко, одному з найвіддаленіших районів. Найближчий населений пункт знаходиться на відстані 50 миль, мені довелося подолати непростий шлях нерівною дорогою. Зате я зміг зробити гарне фото, розбити табір під відкритим темним небом і слухати приголомшливу тишу природи, яку іноді порушувало виття койота.

скелі