«Незвідані шляхи»: Вийшов дубльований трейлер драми

На YouTube-каналі «Вольга Україна» вийшов дубльований трейлер фільму «Незвідані шляхи». Головні ролі в картині зіграли Хав’єр Бардем і Ель Феннінг.

Сюжет картини будується навколо одного дня з життя батька і доньки. У головного героя психічний розлад, через який він цілком занурений в галюцинації і фантазії про те, як могло б скластися його життя, якби він обрав інший шлях.

Режисер фільму «Незвідані шляхи» – Саллі Поттер («Орландо», «Людина, яка плакала», «Вечірка»). Прем’єра картини відбулася на Берлінському кінофестивалі, де вона була показана в основній конкурсній програмі. Також у стрічці зіграли Лора Лінні і Сальма Хайек.

«Саллі Поттер кілька років дбала про брата з деменцією, що наштовхнуло її на сюжет про пам’ять і свідомість. Відштовхуючись від своїх переживань, режисер вибудовує портрет людини, яка шукає свою особистість, подорожуючи образами зі свого минулого», – пише видання «Кіно-Театр».

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилися трейлери мультфільму «Душа» від студій Disney і Pixar, а також української анімації «Гулівер повертається» виробництва студії «Квартал 95». Прем’єри картин заплановані на червень і грудень відповідно.

+