Кінематографічна хвиля, що почалася на Євромайдані, не згасає й рік потому. До кількох сотень короткометражних документалок, біль ше десяти повнометражних ігрових і документальних фільмів,що ідейно беруть початок з революції гідності, навесні приєднається й дванадцятисерійний серіал «Гвардія».

Розповідатиме фільм про добровольців Нацгвардії. Різні за переконаннями сімейним положенням, соціальним статусом та віком люди збираються у тренувальному таборі. Під час навчання їм доведеться знайти спільну мову з кадровими військовими, котрі ще нещодавно були по інший бік барикад. Адже відправлятися на фронт є сенс тільки якщо новоприбулі вояки будуть єдиним цілим з іншими армійцями.

За дисципліну та порозуміння між бійцями відповідатиме персонаж Олексія Горбунова. Заради цієї ролі актор відмовився від роботи у російському серіалі. Подібного в історії вітчизняних медіа за часів Незалежності, напевне, ще не траплялося. Також у цій стрічці з’являться Дмитро Ступка, Вано Янтабілідзе, Костянтин Шафоренко, Ахтем Сейтаблаєв та ін.

Режисером картини виступив один з найплідніших кінематографістів останніх років – Олексій Шапарьов. У 2012 році він випустив перший за роки Незалежності анімаційний серіал «Ескімоска». А цьогоріч у прокат вийшов його ромком «Київський торт».

Наразі до стрічки вже виявили зацікавленість польські телеканали. Та головне – вона заповнить «білі плями» в ефірі вітчизняного телебачення, що утворилися після заборони цілої низки російських серіалів.

Сериалы 2021: 11 самых ожидаемых премьер

Сериалы о подростках: 25 лучших фильмов

Лучшие романтические фильмы для подростков

Романтические аниме: смотреть лучшие фильмы