На KIEV MEDIA WEEK розкажуть про результати роботи #КіноКраїна

23 вересня в рамках міжнародного медіафоруму KIEV MEDIA WEEK відбудеться панельна дискусія, присвячена підсумкам першого року діяльності #КіноКраїна –ініціатівної групи українських виробників кіно- і телепродукту.

Пройде також показ нових фільмів і серіалів від учасників групи, вихід яких заплановано на осінньо-зимовий сезон.

Місце проведення круглого столу – кіностудія FILM.UA (вул. Закревського, 22), початок о 11:00.

У рамках заходу учасники ознайомляться з актуальним статусом законопроекту №3081-д «Про державну підтримку кінематографу в Україні». Між першим і другим читанням у профільному комітеті Верховної Ради було розглянуто близько 600 поправок до законопроекту, що підтверджує, наскільки цей документ є важливим для індустрії і країни.

Спеціальним гостем заходу стане Роландас Квієткаускас, директор Литовського кіноцентру, який розповість про державну підтримку кіноіндустрії в Литві і реальний ефект від впровадження системи cash rebate – як безпосередньо на кіно- і телевиробництво, так і в цілому на економіку країни.

Також до участі у панельній дискусії запрошені:

Філіп Іллєнко, Глава Державного агентства України з питань кіно

Представник ініціативи # Кінокраїна

Окрім того, пропонується обговорити перспективи підписання договорів про спільне виробництво між Україною і стратегічно важливими партнерами, в першу чергу Канадою і Китаєм.

У другій частині заходу свої нові серіали та інші ігрові проекти представлять учасники ініціативної групи #КіноКраїна: StarLightMedia, FILM.UA Group, Inter Media Group, Медіагрупа «Україна», StarMedia, ProTV, Студія «Картал 95» і «Одеська кіностудія».

+