Романтичний трилер «На кордоні світів» обзавівся трейлером

У мережі з’явився офіційний дубльований трейлер майбутнього фільму «На кордоні світів», який вже встиг завоювати не мала кількість нагород.

В основу сюжету лягла однойменна книга від автора бестселера «Впусти мене» Юна Айвіде Ліндквіста. Прем’єра фільму відбулася на Каннському кінофестивалі-2018. Там стрічці вдалося завоювати премію «Особливий погляд». Крім того, картину показували на фестивалях в Мюнхені, Торонто і Лос-Анджелесі.

За сюжетом дівчина на ім’я Тіна працює в митниці на причалі в Стокгольмі. Вона талановита, здатна розпізнавати навіть найдосвідченіших контрабандистів, але некрасива. Однак сприйняття себе змінюється, коли на її шляху з’являється такий же троль, як і вона.

Це абсолютно нова інтерпретація вампірського кіно – більш глибока, осмислена і спрямована на глядача. «На кордоні світів» можна назвати успішною спробою переосмислити скандинавські міфи і поглянути по-новому на людські відносини. Більше ніяких банальних переживань, що розтягують хронометраж, тільки здоровий погляд на доросле життя двох незвичайних людей.

Головні ролі у романтичному фільмі «На кордоні світів» виконали Єва Меландер ( «Гіпнотизер», «Справжня леді», «Модус») і Ееро Мілонофф ( «Елла і друзі», «Мисливці 2», «Усміхнений людина»).

Варто відзначити, що «На кордоні світів» на кінопремії «Оскар 2019» в категорії «Кращий іностарнний фільм» складе конкуренцію українському фільму «Донбас» режисера Сергія Лозниці.

+