Мало хто знає, що Дмитро Монатік є не тільки танцівником і музикантом, а й актором. Воно й не дивно, адже талановиті люди талановиті в усьому. Розповідаємо про п’ять фільмів, над якими працював співак.

«Скажене весілля»

У комедії «Скажене весілля» Дмитро Монатік виконав епізодичну роль. Разом з Олексієм Потапенко вони постали в ролі служителів церкви. Потап зіграв батька Євлампія, а Монатік диякона Пилипон.

Також Монатік опублікував на своїй сторінці в Facebook тизер до картини. На відео співаки виконують дивні танцювальні рухи, які супроводжуються реплікою Потапа «Ти що в ладан насипав?».

Фільм розповідає про життя директора районного краєзнавчого музею Василя Середюка. Дочка Катю він відправляє до Франції на навчання. Вона повідомляє рідним, що виходить заміж за французького лікаря, кардіохірурга Франсуа.

Але Василь не припускав, що європейський зять буде афрофранцузом. В голові головного героя з’являється план скасування весілля.

«Викрадена принцеса: Руслан та Людмила»

Один з персонажів українського мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» говорить голосом співака Монатіка.

За словами самого артиста, йому довелося вживатися в роль персонажа, адже він є його повною протилежністю.

«Голова, якого я озвучував, – один з найбільш неймовірних мешканців Чарівної Країни. Старий і буркотливий, схильний до застуд через сидячий спосіб життя. Він не любить живого спілкування, вважає за краще зомбованих або померлих співрозмовників. Я ж, навпаки, прихильник активного способу життя і не можу довго всидіти на одному місці. І найважливіше для мене – це живе спілкування з людьми. А нові експерименти – завжди певний виклик, і я з цікавістю підійшов до цього завдання», – розповів Монатік.

Також в мультфільмі звучить один з найпопулярніших треків музиканта – Vitamin D.

«Секс и нічого особистого»

Монатік записав пісню «Все, що мені потрібно», яка стала саундтреком для романтичної комедії «Секс і нічого особистого».

«Нам була дана танцювальна сцена з головними героями. А це те, що, особисто мені максимально імпонує. Тому що ми знаємо, що таке з’єднувати душу з танцем. Тут йде мова про любов – про те, що в підсумку виявляється найважливішим душевним станом головного героя стрічки. Саме цей настрій ми намагалися впровадити в пісню – сукупність танцю душі і тіла. Це все, що потрібно. І не тільки мені », – коментує роботу Монатік.

Головний герой фільму «Секс і нічого особистого» – молодий хлопець на ім’я Сергій. Він робить пропозицію своїй коханій дівчині, але отримує відмову. Не відбулася наречена вважає його невдахою в ліжку. Друг головного героя радить йому відволіктися і забути про минуле кохання.

В одному з нічних клубів Праги. Сергій знайомиться з дівчиною-стриптизеркою на ім’я Діана. Вона погоджується «навчити» Сергія майстерності в ліжку.

Роль головного героя фільму зіграв Роман Луцький. У ролі його найкращого друга – телеведучий і шоумен Сергій Притула. Жіночі ролі дісталися Анжеліці Ніколаєвої і Наталії Мазур.

Режисером стрічки є Ольга Ряшина. Фільм створювався компанією Star Media за підтримки Держкіно України.

«Щоденники Темного»

Монатік знявся в телесеріалі українського телеканалу ТЕТ «Щоденники темного». Там виконував епізодичну роль.

Проект припаде до смаку всім любителям містичних історій. Події відбуваються в інтригуючому місті Темний. У ньому живуть вампіри, перевертні та інші істоти. У місто приїжджає журналіст. Його завдання – висвітлювати події міста.

Однак, все ускладнюється тим, що відрізнити, де правда, а де лише галюцинації в місті буває неймовірно важко. У кожному випуску він розслідує містичні справи.

«Повернення Мухтара-6»

Дмитро Монатік виконав епізодичну роль в 87-мій серії детективу «Повернення Мухтара-6». Епізод називається «Смерть в Атлантиді».

Детективний телесеріал розповідає про службу співробітників московського ОМВД «Щукино» і їх вірного службово-розшукової собаки по кличці Мухтар.

Герої серіалу – молоді міліціонери, які займаються розкриттям різних справ – від дрібного шахрайства до гучних вбивств. У кожній справі їм допомагає Мухтар.