Хімія і життя: дивитися онлайн

Пікантна комедія «Хімія і життя» пропонує глядачеві соковитий коктейль із любові, сексу і хімії. У центрі сюжету перебуває скромний фармацевт Даг Варні. Його постійно переслідують невдачі. Через це він не може похвалитися високими досягненнями в кар’єрі і хорошими особистими стосунками в особистому житті.

Начальство нахабно зловживає його м’яким характером. А домочадці відкрито нехтують його думкою. Всі вважають Дага безхребетним підкаблучником.

Але незабаром відбувається зустріч, яка назавжди змінить його життя. Зустріч з чарівною, яскравою, сексуальною і сміливою Елізабет Робертс. Вона відкриє Дагу очі на світ і доведе, що його життя – цілковитий відстій, але ще не пізно щось змінювати. Після цього оточуючі їм захоплюються, жінки сходять по ньому з розуму, в спортивних змаганнях для нього немає гідних суперників. Однак, цілком поринувши в своє нове амплуа, Даг зайшов занадто далеко, і тепер йому доведеться платити за успіх. Однак чи зможе він сповна заплатити за таку зміну в житті?

Режисери: Девід Посаментьер, Джефф Мур

Сценарій: Девід Посаментьер, Джефф Мур

В ролях: Сем Рокуелл, Олівія Уайлд, Мішель Монахен, Бен Шварц, Кен Ховард, Джейн Фонда, Рей Ліотта, Норберт Лео, Дженн Харріс

+