Круїз нових прем’єр проходить успішно

По всій території Північної Америки на тлі погіршення ситуації з COVID три нових прем’єри – від Disney Круїз по джунглях (Jungle Cruisе), від A24 Легенда про Зеленого лицаря (The Green Knight) і від Focus Features Тихий омут (Stillwater) – були широко випущені на внутрішньому ринку, причому Jungle Cruise передбачувано зайняв перше місце з $ 34,18 млн. 4310 екранів. Говорячи про Disney +, студія повідомила про виручку від потокового мовлення в розмірі понад 30 мільйонів доларів у всьому світі – це другий раз, коли вона повідомляє ці цифри після Чорної Вдови.

На другому місці з 6,78 мільйона доларів на 2790 екранах дебютував фільм A24 Легенда про Зеленого лицаря, фантастичний пригодницький фільм.

На третьому місці за касовими зборами опинився хоррор від Universal’s Час (Old), який зібрав 6,76 мільйона доларів. Це на 60% менше, ніж у дебюту в $ 16,85 мільйона. Black Widow впала на четверте місце в четвертий уїк-енд після релізу з 6,43 мільйона доларів, що на 45% менше, ніж в минулі вихідні…

Примітно, що ситуація з одночасним випуском на потоковому мовленні минулого тижня надихнула зірку Чорної вдови Скарлетт Йоханссон подати в суд на Disney, стверджуючи, що її контракт обіцяв ексклюзивний кінотеатральний випуск і що, випускаючи фільм в потоковому режимі, студія позбавила її десятків мільйонів потенційних доходів , пов’язаних з театральним випуском фільму.

Останній новий широкий реліз на вихідних, драма Метта Деймона Тихий омут дебютував на п’ятому місці з 5,12 мільйона доларів з 2531 екранів, що більш-менш відповідало очікуванням.

За кордоном: Jungle Cruise зібрав 27,6 мільйона доларів в 47 країнах, включаючи перші місця в Італії, Росії, Австралії та Мексиці, в результаті чого загальний показник за вихідні склав 68,1 мільйона доларів. У Китаї, дата релізу ще не визначена. Space Jam: A New Legacy приніс 8,3 мільйона доларів в 67 країнах, в результаті чого його закордонний збір склав 57,9 мільйона доларів, а глобальний – 118,6 мільйона доларів. F9 (Форсаж 9) зібрав 8,05 млн доларів в 60 країнах, в результаті чого загальний збір за кордоном склав 473,2 млн доларів, а глобальний дохід – 641,74 млн доларів.

Час зібрало 7,52 мільйона доларів в 44 країнах, в результаті чого фільм жахів від Universal досяг 18 мільйонів доларів на зарубіжному ринку і 48,6 мільйона доларів у всьому світі. І останнє, але не менш цікаве: довгоочікуваний сіквел Загін самогубців: Місія навиліт (Suicide Squad) від Warner Bros. зібрав 7 мільйонів доларів в 5 зарубіжних країнах, включаючи Великобританію, де картина принесла 4,7 мільйона доларів і 1,6 мільйона доларів у Франції, де від введення «ковідних паспортів» дохід кінотеатрів скоротився на 70 відсотків. Фільм відкриється в США і Канаді в наступні вихідні.

+