1+1: дивитися комедію онлайн

Фільм «1+1» вийшов на великі екрани в 2011 році і відразу завоював величезну любов глядачів. Оригінальна французька назва Intouchables перекладається як «Недоторканні». Сюжет картини заснований на реальних подіях, що ще більше привертає і надихає шанувальників хорошого кіно.

Сюжет фільму

У центрі сюжету комедії два героя – абсолютні протилежності один одного за характером. Філіп – манірний аристократ, який отримав гарну освіту, який має бізнес, гроші, влада і вплив. Через аварію, що сталася, коли він літав на параплані, Філіп стає глибоким інвалідом, він повністю паралізований і поступово втрачає смак до життя. Другий головний герой – Дрисс, чорношкірий вихідець з Сенегалу, у якого є кримінальне минуле, але його повністю влаштовує поточний спосіб життя.

Доля зводить героїв зовсім випадково. Філіпу потрібен помічник, який зміг би професійно доглядати за паралізованим людиною. Він шукає його через спеціалізоване бюро. Тут Дриссу дають направлення на цю вакансію, але йому не потрібна робота. Він бажає просто отримати відмову роботодавця, щоб продовжувати отримувати допомогу по безробіттю. Але несподівано для всіх Філіп наймає саме Дрісса. Чоловікові-інваліду імпонує легкість, просте ставлення до життя у Дрісса. Так починаються їх спільні пригоди. Філіп відкриває в Дриссе його кращі людські якості, а той повертає аристократа до повноцінного життя і допомагає йому знайти справжнє кохання. Це фільм про саму справжню чоловічу дружбу, яка не має жодних перешкод.

Не всі знають, що сюжет фільму заснований на реальних подіях. Доля прототипів героя фільму теж склалася вдало. Картина заряджає оптимізмом і тягою до життя.

Акторський склад

У головних ролях комедії задіяні Франсуа Клозе і Омар Сі. Якщо Клозе вже ходив би і відомий у всьому світі на момент виходу цієї картини, то Омар Сі, якого зараз вважають одним з найперспективніших і високооплачуваних акторів, в 2011 році тільки розкривав свій величезний творчий потенціал. Цей акторський тандем добре виглядає на екрані. Клозе і Сі змогли передати дух авантюризму своїх героїв. Омар Сі отримав престижну премію «Сезар» за головну роль в цьому фільмі.

Комедія була номінована на безліч міжнародних премій, які присуджуються в сфері кіномистецтва. Вона прославила акторів, які виконали в ній головні ролі. У 2012 році «1+1» був визнаний самим продаваним фільмом іноземною мовою в світі. Його варто подивитися, якщо з якихось причин ви його ще не бачили.

+