Скачати фільм торрентом — означає бути впевненим в тому, що жодні технічні проблеми не зіпсують насолоду від перегляду бажаного фільму чи улюбленого серіалу.

До того ж, скачати фільм торрентом можна дуже швидко та в хорошій якості. Але для цього необхідно озброїтись певними знаннями. З чим ми вам охоче допоможемо.

Що таке торрент?

Про торренти, мабуть, чути усі користувачі інтернету. Але хтось не до кінця розуміє, як можна скачати фільм торрентом. А хтось побоюється вигаданих небезпек.

З’ясовуємо, що ж таке торрент та як з його допомогою завантажити відео швидко та безкоштовно?

Торрент — це можливість скачати фільм або інші файли з інтернету. Але для цього ми не використовуємо сервер, а качаємо з комп’ютера інших користувачів.

Для того, щоб ця система запрацювала, необхідно встановити спеціальну програму.

Далі, уявімо, що певний користувач вирішив поділитись фільмом. Він створює торент-файл і розміщує його на сайті-трекері. Такий сайт працює своєрідним посередником між тими, хто хоче завантажити фільм і тими, хто прагне ним поділитись.

Тепер усі охочі можуть під’єднатися до користувача, на комп’ютері якого залитий фільм через цей файл — шлях. Таким чином, комп’ютер користувача стає міні-сервером.

Особливість в тому, що користувачі, які вирішили скачати фільм торентом, одночасно стають і тими, хто роздає його далі. Готовий фільм наче зібраний з великої кількості фрагментів.

Завдяки цьому, навіть якщо один або декілька комп’ютерів відмовлять, закачування буде тривати. Така система вкрай зручна і дозволяє заощадити багато часу.

Як скачати фільм торрентом: покрокова iнструкцiя

  • завантажити програму на ПК

Починати завантаження фільму торентом варто з освоєння програми. В мережі є безліч програм для скачування з торрентів, в тому числі — доступних і безкоштовних.

Наберіть в пошуковику «скачати uTorrent». Та з запропонованої кількості сайтів завантажте і встановіть програму до себе на комп’ютер.

скачати фільм торрентом

Для того, щоб поділитись фільмом, вам потрібно вибрати файл на торент-трекері. Далі створити файл-шлях, тобто, завантажити файл. Після завантаження торрент-файл запускається за допомогою завантаженої програми — торрент-клієнта.

Деякі програми передбачають функцію установки пріоритетів скачування. Завдяки цьому ви можете складати списки, вказувати черговість і отримувати весь сезон улюбленого серіалу в порядку виходу серій.

  • напишіть запит в пошуку

Для скачування дайте запит пошуковій системі й вибирайте торрент, з якого хочете качати.

Наприклад, мені потрібно знайти та завантажити торрент-файл серіалу «Відьмак». Тоді я даю google-запит «скачати відьмак 2019 через торрент».

скачати фільм торрентом

Далі ви переходите за посиланням на перший торрент-сайт у видачі. Торрент-сайт запропонує список можливих завантажень, ставте галочку навпроти тієї, яка цікавить особисто вас.

Викачуємо обраний торрент-файл. Кнопка «скачати» заллє торрент-файл на ваш комп’ютер.

скачати фільм торрентом

  • збережіть торент-файл на ПК

Далі ми зберігаємо файл на ПК та відкриваємо його за допомогою торрент-клієнта. Додаємо файл в програму uTorrent.

Вкажіть шлях збереження, тобто, ту папку, в якій фільм буде зберігатися на вашому комп’ютері. І зберігаємо файл.

скачати фільм торрентом

Працювати з торрент-клієнтами дуже легко завдяки інтуїтивному інтерфейсу. В ньому передбачені кнопки, які призупиняють завантаження чи скасовують його. Деякі програми також пропонують ознайомитися з матеріалом, який ви збираєтеся завантажити.

Якими торентами користуватися?

Однією з найпопулярніших програм, яка дозволяє скачати фільм торентом є uTorrent. Вона має широкий функціонал, невимоглива та проста в користуванні. А також регулярно оновлюється.

Також існують складніші варіанти програм — помічників: qBittorrent, Tixati, BitTorrent, Transmittion-QT і інші.

Якщо ви працюєте з Macbook, обирайте спеціалізовану програму uTorrent. Вона дозволить вам організувати багатопотокове завантаження, тимчасово зупинити й повністю контролювати процес.

Що ще треба знати перед тим, як скачати фільм торрентом

Після того, як ви ознайомились з легким процесом скачування фільмів, саме час познайомити вас зі специфічною термінологією торрента:

seeders – кількість людей, які на своєму комп’ютері мають вже завантажений цей файл і роздають його для решти користувачів, які в цей момент скачують файл.

peers – кількість людей, які в цей момент теж скачують цей файл.

Down speed – швидкість завантаження інформації. Для того, щоб швидкість завантаження була великою, треба скачувати з відомих торрент-трекерів, де є багато людей, які роздають потрібний вам файл.

Але навіть коли швидкість не максимальна, то переважно вона набагато більша ніж при завантаженні з файлообмінників в безкоштовному режимі.

Up speed – швидкість вивантаження, тобто швидкість з якою ви роздаєте вже скачані частинки вашого файлу іншим користувачам, які в цей момент теж завантажують цей файл.

ETA – скільки ще часу залишилося.

Ratio – рейтинг, який вимірюється як відношення відданого до завантаженого. Наприклад, якщо ви завантажили 1 гігабайт інформації, а віддали 100 мегабайт то ваш рейтинг буде становити 0,1

Деякі торрент-трекери вимагають, щоб ваш рейтинг досягав певного рівня, для того, щоб ви могли продовжувати скачування нової інформації з цього сайту (торрент-трекера). Тому після того, як закінчиться завантаження вашого файлу, залишайте його на комп’ютері в тому ж місці, щоб торрент-клієнт міг продовжувати роздавати цей файл, і цим самим збільшувався ваш рейтинг.

Часто якщо завантаження йде на повній швидкості, яку дозволяє ваше інтернет-з’єднання, ви не зможете комфортно користуватися браузером або іншими програмами яким потрібен інтернет, в такому випадку треба зменшити швидкість завантаження в торрент-клієнті.

Це найлегше зробити клацнувши правою кнопкою миші на значку Deluge в системному треї й вибрати там швидкість завантаження або швидкість роздачі. Також завантаження можна тимчасово зупинити, без проблем відновивши його пізніше. Після того, як процес завантаження досягне 100%, можете користуватися завантаженою інформацією.

Робота з торрентами дуже зручна. Багатьох лякає доступ до персонального комп’ютера, але ж користувачі отримують лише посилання на певний файл, а не доступ до теки «адміністратор».

Тому боятися торрентів не потрібно. Вони допомагають вам економити час та насолоджуватись якісними фільмами вдома!