Художник талановито накладає популярні фільми на відомі картини

У мережі з’явився Instagram-аккаунт, автор якого створює неймовірні колажі з героїв різних фільмів в одному кадрі та картин відомих модерністів. Особливо він, здається, любить Ван Гога. І це просто заворожує.

Таємничий художник під ніком Gedogfx уявляє «Острів проклятих» на полотні Густава Клімта, або що було б, якби чистий розум вічно сяяв десь в картинах Алдро Хиббард, а «Скажені пси» пішли б на справу через острів Гранд-Жатт Жоржа Сера.

Автор створює кадри, на яких зіткнулися два Джокера, Леон переїжджає у всесвіті Пака Чхан Ука, а в чорного лебедя виросли крила. А, мабуть, найкрасивішим фільмом за всю історію кіно, можна було б вважати картину, де зустрінуться Джеймс Дін і Одрі Хепберн.

Художнику вдалося переконати любителів кіно, що якби фоном в багатьох картинах була «Зоряна ніч», то фільми від цього тільки виграли б.

Цікаво, що Gedogfx фоном для сцен фільму «Назви мене своїм ім’ям» теж вибирає Ван Гога, на відміну від іншої художниці, яка вибирала полотна знаменитого імпресіоніста Клода Моне.

І Андре Асіман, автор книги, на якій грунтується фільм також неодноразово зазначав, що під час роботи над романом надихався саме картинами Моне. «Згадка» художника є і в самому фільмі – одну зі сцен навмисне знімали в тому ж місці, де Моне написав відразу кілька своїх робіт.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...