Вийшов трейлер апокаліптичного екшену «Як це закінчиться»

На Youtube-каналі стрімінгової платформи Netflix вийшов трейлер фільму «Як це скінчиться».

Дія картини розгортається в момент, коли людство раптово стикається з апокаліпсисом, і ніхто не розуміє, як це сталося. У той час як процвітає насильство і жорстокість, головний герой разом з тестем перетинає країну, щоби знайти свою дружину.

Картина – на відміну від стандартних варіантів розвитку сценаріїв наближення апокаліпсиса – не розкриває джерело походження хаосу, що заважає головному герою возз’єднатися з дружиною.

Головні ролі виконали Тео Джеймс, відомій за фільмами «Везунчик», «Абатство Даунтон» і лауреат премії «Оскар» Форест Вітакер, який знімався в картині «Останній король Шотландії». У фільмі також знялися Керрі Бише і Марк О’Брайен з серіалу «Зупинись і гори».

Робота над проектом тривала вісім років. Сценарій Брукс МакЛарен в 2010 році потрапив в чорний список, і через п’ять років привернув увагу Девід М. Розенталя, був притягнутий до роботи над проектом в 2015 році. Його найвідомішою і великої картиною є романтичний трилер «Ідеальний хлопець», що зібрав $ 60 млн. при $ 12-мільйонному бюджеті.

У минулому році Netflix купила права на фільм і зйомки тривали два місяці – в серпні і вересні 2017 го.

Вихід фільму на платформі Netflix запланований на 13 липня.

+