Мігель Васкес перетворює героїв популярних мультиків в реалістичних 3D-персонажів. В результаті Губка Боб з Патріком, брати Маріо, а тепер і Гомер Сімпсон виглядають як породження гірших нічних кошмарів.

Художник працює над оригінальними 3D-моделями з 2015 року, але прославився він завдяки специфічній манері переробляти в «реалістичні» фігурки персонажів популярних мультфільмів.

Насправді, нічого реалістичного в них немає, просто він переводить малюнки в 3D, робить високу детальне опрацювання та створює образи в дусі монстрів Гільєрмо дель Торо.

Справжній успіх прийшов до Васкесу, коли він взявся за персонажів «Губки Боба». Сам Боб виявився досить милим квадратним хлопцем в коротких штанцях.

Губка Боб

Набагато похмурішим виглядав його друг Патрік, морська зірка. Ставши чимось на зразок «людини», Патрік перетворився на справжнє опудало. Зате на Instagram Мігеля підписалися десятки тисяч людей.

Патрік

Тепер дійшла черга до, можливо, самого популярного анімаційного героя в історії – Гомера Сімпсона. Гомер, в принципі, людина. Здавалося б, які можуть виникнути проблеми з «реалістичністю». Але якщо цей «реалістичний» мужик зустріне вас на безлюдній вулиці, швидше за все, ви перейдете на іншу сторону.