“Герой” – рекордсмен прокату

Незважаючи на те, що в ці вихідні в широкий прокат вийшли чотири нових фільми – Щенячий патруль в кіно (Paw Patrol: The Movie), Спогади (Reminiscence), Будинок на іншій стороні (The Night House) і Кодекс кілера (Protégé) – Головний герой від студій Disney / 20th Century Studios зумів зберегти перше місце з $ 19 мільйонами.

Падіння зборів склало всього на 34% в порівнянні з очікуваним відкриттям в 28,4 млн доларів у минулі вихідні. У комедії-бойовика є 100 мільйонів доларів глобально після всього 10 днів виходу в прокат, що є рекордом для епохи пандемії. Допоміг і 45-денний ексклюзивний прокат фільму в кінотеатрах, який не дає іншого вибору, крім як побачити вподобану глядачам картину тільки на великому екрані.

На другому місці був Щенячий патруль в кіно від студії Paramount, який дебютував з 13 мільйонів доларів в 3184 залах – пристойна сума для фільму, який був одночасно випущений на потоковому сервісі Paramount +. Хоча студія Paramount не публікувати потокові дані про збори фільму, досить імовірно, що значна частина потенційної театральної аудиторії вирішила дивитися картину будинку, особливо з урахуванням того факту, що діти до 12 років – ключова аудиторія щеняча патруля – ще не мають права на вакцинацію від коронавируса .

За кордоном Головний герой зібрав 17,1 мільйона доларів в 46 країнах, в результаті чого його міжнародний дохід склав 53,1 мільйона доларів, а глобальний – 111,9 мільйона доларів. У країнах, випущених раніше, раніше відкритих ринках фільм студії 20th Century Studios скоротив збори всього на 26%. Він також може похвалитися відкриттям №1 в країнах, включаючи Бразилію, Іспанію та Португалію. На сьогоднішній день його основними дохідними джерелами поза Північної Америки є Великобританія (9,8 мільйона доларів) і Росія (6,1 мільйона доларів), а в наступні вихідні очікується вихід картини в Китаї.

У свій другий вік-енд за кордоном Щенячий патруль в кіно зібрав 12,8 мільйона доларів, включаючи з 33 нових країн. Його міжнародний збір становить 21,5 мільйона доларів. Цими вихідними Загін самогубців зібрав додаткові 8,7 мільйона доларів в 73 країнах, в результаті чого його загальний збір за кордоном склав 91,5 мільйона доларів, а глобальний – 140,8 мільйона доларів. На сьогоднішній день його основними ринками є Великобританія (17 мільйонів доларів), Росія (8,4 мільйона доларів), Франція (5,2 мільйона доларів) і Німеччина (4,9 мільйона доларів).

Цими вихідними збори Форсажа 9 (F9) за кордоном склали 7,27 мільйона доларів, включаючи відкриття в Італії на суму 3,1 мільйона доларів. В даний час фільм зібрав 593,82 мільйона доларів за кордоном і 696,41 мільйона доларів у всьому світі – на сьогоднішній день це найвищі міжнародні та світові показники серед усіх релізів епохи пандемії.

+