Candyman

В останні вихідні серпня вийшов тільки один новий фільм – продовження / перезавантаження хоррора Кендімен (Candyman) від студії Universal. Незважаючи на те, що картина вийшла до кінця літнього сезону, який був сповнений «свіжими» фільмами жахів, нова варіація популярної франшизи 90-х років минулого століття легко зайняла перше місце в прокаті з 22,3 мільйона доларів з 3569 екранів.

Головний герой (Free Guy) від 20th Century Studios продовжував феноменально триматися в ці вихідні, впавши зі зборів за все на 27% до 13,56 млн доларів у його третій вікенд, що було досить для другого місця.

Фільм студії Paramount Щенячий патруль в кіно (Paw Patrol: The Movie) опустився на третє місце з 6,63 мільйона доларів, що на 50% менше, ніж в перший вікенд випуску.

Круїз по джунглях від Діснея стійко тримався з моменту випуску. На відміну від Головного героя, сімейне пригода було доступно на Disney + за додаткову плату в розмірі 30 доларів з моменту відкриття. За п’ятий вікенд після релізу збори картини Дуейна Джонсона і Емілі Блант впали всього на 21% і картина зайняла четверте місце з 5,02 мільйона доларів, трохи перейшовши позначку в 100 мільйонів доларів на внутрішньому ринку США і Канади.

Чи не дихай 2 (Do not Breathe 2) перейшов на 5-е місце в свій третій вікенд з 2,84 мільйона доларів, в результаті чого загальна сума зборів фільму від Sony склала 24,58 мільйона доларів.

За кордоном: Головний герой зібрав приємні 37,3 мільйона доларів в 47 зарубіжних країнах, в тому числі на відкриття № 1 в Китаї на 23,9 мільйона доларів, де з п’ятниці по суботу і до неділі збори фільму збільшувалися. 14,4 мільйона доларів були зібрані в Великобританії і 8,5 мільйона доларів в Росії. Студія відзначає успіх в Китаї, незважаючи на те, що майже 20% кінотеатрів на китайському ринку залишаються закритими. На раніше відкритих ринках, Головний герой знизив збори всього на 23% в другій вікенд, включаючи зростання в Німеччині, Австрії та Швеції. Збори фільму за кордоном становлять 100,1 мільйона доларів, а глобально – 179,6 мільйона доларів.

Щенячий патруль в кіно зібрав 10,3 мільйона доларів в 46 країнах (включаючи 8 нових відкриттів) за третій вікенд на міжнародному ринку, в результаті чого загальна сума зборів склала 37,8 мільйона доларів. Кендімен відкрився на 5,23 мільйона доларів в 51 країні, в тому числі заробивши 1,48 мільйона доларів у Великобританії і Ірландії, де він дебютував на другому місці. Зібравши в ці вихідні ще 3,62 мільйона доларів в 65 країнах, Форсаж 9 (F9) офіційно переступив позначку в 700 мільйонів доларів по всьому світу.