крутые меры

У Франції достроково завершили прокат трилера «Круті стволи» («День взяття Бастилії»), в якому показується планування теракту. Події, описані у стрічці, мають багато спільного з терактом, який стався у Ніцці 14 липня, коли країна відзначала національне свято, пише The Guardian.

Стрічка розповідає про молоду француженку, що готує теракт у Парижі, який повинен відбутися під час святкування Дня взяття Бастилії. Запобігти трагедії мають намір агент ЦРУ, який прибув до Франції спеціально для роботи в цій операції, а також місцевий злодюжка, який допомагає правоохоронцям своєю спритністю.

Прокат картини планувався на 230 кіноекранах. Однак реклама та прокат стрічки були негайно зупинені на наступний день після теракту в Ніцці.

Головні ролі в картині виконали Ідріс Ельба, Річард Медден і Келлі Райлі.

Нагадаємо, що в результаті теракту в Ніцці загинуло 84 людини, а також близько 200 отримали поранення. Місцевий житель туніського походження Мохамед Ляуеж Булель направив вантажівку в натовп людей, які у зв’язку зі святом зібралися подивитися на феєрверк на Англійській набережній. Терорист був ліквідований правоохоронцями.