Фільм «Плем’я»: дивитися онлайн

Фільм Мирослава Слабошпицького «Плем’я» розповідає про драматичну історію першого кохання глухого Сергія, який переходить в 11-й клас інтернату. Сюжет стрічки побудований на відносинах героя з однокласниками і дівчиною Анею. Паралельно Сергій входить у кримінальне угрупування вихованців інтернату, які займаються проституцією, крадіжками і нелегальною торгівлею.

У «Племені» 20 глухих персонажів повністю спілкуються на мові жестів, майже всіх персонажів зіграли непрофесійні актори. У стрічці показано історію, що частково заснована на реальних подіях. Для створення ефекту достовірності і реалістичності подій, картина знімалася в манері «підглядання» за життям інтернату для дітей зі слабким слухом. Зйомки проходили в інтернатах Києва та Київської області. Ідея фільму народилася з короткометражної стрічки режисера Слабошпицького «Глухота».

На Каннському кінофестивалі 2014 «Плем’я» отримало три нагороди «Тижня критики» з чотирьох можливих: Гран-прі Nespresso, Премія «Одкровення» і Грант від фонду Gan. Таким чином, фільм став єдиним, який за 53-річну історію «Тижня критики» отримав таку кількість нагород. Крім того картина зібрала ще понад півсотні призів по всьому світу.

Режисер і сценарист: Мирослав Слабошпицький

Продюсери: Валентин Васянович та Ія Мислицька

Оператор і монтажер: Валентин Васянович

Художник: Владлен Одуденко

У ролях: Григорій Фесенко, Яна Новікова, Роза Бабій, Олександр Дзядевич, Олександр Осадчий, Іван Тишко, Олександр Сидельніков, Олександр Паніван і Кирило Кошик

+