«Форсаж 9» летить у космос

Форсаж 9 (‘F9’) з деякими (увага, спойлер!) Космічними елементами відкрився в ці вихідні з воістину космічним результатом в 162,4 мільйона доларів. Але, звичайно, це сталося не в Північній Америці (США і Канада спільно), а всього в восьми зарубіжних країнах. Цей результат можна вважати найвищим закордонним відкриттям для голлівудського фільму під час пандемії COVID. Фільм студії Universal зібрав 135,6 мільйона доларів в одному Китаї, з них 59,1 мільйона доларів за один тільки день в п’ятницю, 21 травня. Це стало рекордним днем ​​всіх часів на відкриття фільму в Китаї. Крім того, 12,4 мільйона доларів від світових доходів особливо широкоформатних театрів IMAX надійшли з Китаю.

Передбачається, що наступні вихідні принесуть найбільшу струс на внутрішньому ринку з моменту відкриття кінотеатрів минулого літа і додаткових послаблень цієї весни. Два широких випуску нових картин від великих студій – від Paramount Тихе місце 2 (A Quiet Place Part II) і від Disney Круелла (Cruella) – випробують ринок, коли відкриються 28 травня.

Однак минулий вікенд був досить похмурим. «Залишкові явища» домінували.

Фільм студії Lionsgate Пила: Спіраль (Spiral: From the Book of Saw) виграв перше місце в Північній Америці з 4,55 мільйона доларів з 2991 кінозалу в свій другий вікенд. Це на 48% менше, ніж в минулі вихідні. «Домашні» збори тепер досягли 15,82 мільйона доларів. Додатковий дохід в 2,67 мільйона доларів прийшов з 21 зарубіжної країни. Світовий збір фільму в 22,5 мільйона доларів тепер піднімає франшизу «Пила» трохи вище мільярдної позначки в світовому прокаті.

Гнів людський (Wrath of Man) посів друге місце в свій третій візит, додавши на свій рахунок 2,9 мільйона доларів з 3 007 кінозалів. До теперішнього моменту касові збори цього бойовика склали 18,8 мільйона доларів.

Продаж квитків на Ті, хто бажає мені смерті (Those Who Wish Me Dead) з Анджеліною Джолі в головній ролі впала на 35% в порівнянні з уїк-ендом відкриття. Фільм зібрав 1,8 мільйона доларів з 3379 майданчиків, в результаті чого загальний збір склав всього 5,5 мільйона доларів. Але тут важливо зауважити, що фільм студії Warner Bros., як і всі інші фільми студії 2021 роки, в даний час доступний стрімінговой платформі HBO Max на 31 день. Студія не повідомляє, наскільки показ фільму на потокової платформі збільшив кількість передплатників. А без цього оцінити успіх або провал фільму важко.

Діснеївські фільми Райян і останній дракон і Годзилла проти Конга замикають п’ятірку кращих за касовими зборами. Райян трохи випередила Годзіллу з продажем квитків на 1,6 мільйона доларів у порівнянні з 1,4 мільйона у Годзілли.

+