Фільми Нолана «Початок» і «Інтерстеллар» знову вийдуть у прокат

Перед релізом нового фільму Крістофера Нолана «Дюнкерк» пройде невеличка ретроспектива режисера. Будуть показані його картини «Початок» та «Інтерстеллар».

Їх зможуть побачити глядачі в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Сумах і Луцьку.

6 липня стартують покази фільму «Початок», який розповідає про талановитого злодія на ім’я Кобб. Він приловчився викрадати заповітні секрети з глибин підсвідомості під час сну. Саме в такому стані людський розум найбільш вразливий. Ця професія перетворила його на вічного втікача і позбавила можливості на особисте щастя.

Однак нове завдання Кобба дає йому шанс на те, щоб усе виправити. Йому випадає впровадити необхідну ідею в розум своєї жертви, зробивши, таким чином, ідеальний злочин.

З 13 липня можна буде подивитися «Інтерстеллар», який оповідає про батька-одинака, який визнаний одним з кращих пілотів. Після відставки всі свої сили він присвячував родині, та одного разу йому довелося покинути своїх рідних заради порятунку всесвіту.

Разом з групою вчених він відправляється на пошуки просторово-часового тунелю. Завдяки йому людство може отримати можливість здійснювати міжзоряні польоти за більш короткий період. І це може врятувати людей від наближення апокаліпсиса.

Військова драма «Дюнкерк» вийде в прокат 20 липня.

+