Фільм «Бузок» зачарував Одеський кінофестиваль своєю поезією

Найбільш чуттєвої і поетичною прем’єрою восьмого Одеського міжнародного фестивалю стала короткометражна картина «Бузок» Катерини Горностай. Фільм був визнаний кращим у національному короткометражному конкурсі Міжнародною Федерацією Кінокритиків, а також отримав спеціальний приз від Національного журі.

Стрічка розповідає про зустріч п’ятьох подружок. Вони збираються в квартирі в центрі Києва. П’ють вино, обговорюють своїх хлопців, зарплати, роботу, інтимне життя, приміряють одяг один одного… Для однієї з них ця зустріч стає етапною, адже напередодні вечірки вона побувала у лікаря, який запідозрив у неї важкий діагноз.

Цей фільм наповнений поетичним настроєм і розповідає про дуже особисті речі. Він надзвичайно вишукано працює з інтимністю і показує дивовижну хімію відносин між жінками. Фільм із приголомшливими актрисами, які дуже переконливо показали внутрішній світ жінок. І з оператором, який використовував камеру, немов вишуканий інструмент, який відкриває таємницю жіночої душі.

Незважаючи на те, що лише одну з п’ятьох головних героїнь грала професійна актриса, кожна актриса виглядає надзвичайно гармонійно у своїй ролі.

Наскрізний символ фільму – квітучий бузок. Ці квіти зачаровують своїм ароматом і красою. Але цвітуть вони зовсім недовго. Як недовго триває і молодість героїнь стрічки. Які заплуталися в житті, в стосунках, у почуттях від густого аромату перших серйозних почуттів.

З лише кількох недоліків стрічки варто відзначити її хронометраж, тривалістю в 30 хвилин. Це блокує їй потрапляння на багато кінофестивалів.

Автор картини Катерина Горностай є одним з найбільш багатообіцяючих молодих українських режисерів. Її попередня короткометражна робота «Віддалік» була визнана кращою в національному конкурсі київського і львівського кінофестивалів «Молодість» і «Wiz-Art».

ЧИТАТИ ЩЕ

Собаки та подорожі: чудова фотосесія

Фотограф Ганна Гейер любить подорожувати і бере із собою своїх чотириногих улюбленців. Ось про що вона пише: "Привіт, друзі! Мене звуть Ганна. Я живу в Австрії...

Як підготуватися до армії: корисні YouTube-канали

Повномасштабне вторгнення росії в Україну змусило багатьох вступити в лави ЗСУ. Багато хто вперше в житті взяв до рук зброю, не маючи за плечима ніякого...

Емма Стоун: сексуальні фото

Емма Стоун — не лише талановита актриса, на рахунку якої два “Оскари” та “Золоті глобуси”, а й ікона стилю, яка завжди виглядає вишукано та привабливо....

Меган Фокс: сексуальні фото

Меган Фокс — одна з найвідоміших та найпривабливіших актрис нашого часу, чиї фотографії незмінно викликають захоплення та привертають увагу мільйонів шанувальників у всьому світі. Її...