Фільм «Неоновий демон» шокував Канни

Нова картина датського режисера Ніколаса Віндінга Рефна «Неоновий демон» справила страшне враження на глядачів. Критики відзначають граничну жорстокість фільму.

У центрі його сюжету – молода сексуальна дівчина Джессі, що робить перші кроки в індустрії моди. Опинившись серед топ-моделей, вона незабаром розуміє, що багато хто з них більше всього на світі бажають отримати її молодість, красу і життєву силу.

Головні ролі у стрічці зіграли Ель Фаннінг, Крісті на Хендрікс і Кіану Рівз.

У 2011 році Рефн отримав у Каннах приз за кращу режисуру завдяки стрічці «Драйв». А в 2013 році показував на кінофорумі свою провокаційну драму «Тільки бог простить».

Подивившись «неонового демона», критик Антон Долін написав: «Йому після «Тільки бог простить» друзі, напевно, сказали: «Старий, ну ти даєш, гірше неможливо!». А він такий, ображено: «Як це неможливо? Б’ємося об заклад, що можливо?». І виграв парі».

Думки критиків про фільм різко розділилися. На думку видання Deadline, шанувальників творчості Рёфна ця стрічка вразить ще більше попередньої. А видання Telegraf зазначає, що в картині сплелися риси італійського хоррору, чилійської містики і голлівудського гламуру.

+