EUTELSAT виступить партнером KIEV MEDIA WEEK

Уже другий рік поспіль лідер ринку операторів комерційних супутників зв’язку, що забезпечує трансляцію більше 6 тис. Телеканалів по всьому світу, візьме участь у міжнародному медіафорумі KIEV MEDIA WEEK.

21 вересня в рамках міжнародного медіа-форуму KIEV MEDIA WEEK пройде конференція PayTV in Ukraine-2016: UP & UP, організована в партнерстві з компанією «Воля». На конференції відбудеться спеціальна доповідь від партнера KIEV MEDIA WEEK, провідного європейського супутникового оператора EUTELSAT. Доповідь пройде у форматі практичного кейсу – спільно з одним із ключових партнерів EUTELSAT в Східній Європі. Про можливості, які EUTELSAT може надати українським мовникам і ТБ-платформам детально розповість віце-президент з продажу компанії EUTELSAT Апостолос Тріантафіллоу.

«Ми раді знову повернутися до Києва в якості Офіційного партнера KMW, – каже Апостолос Тріантафіллоу. – EUTELSAT присутній на українському ринку з 2000 року, налагоджуючи стабільні комерційні зв’язки і вибудовуючи міцні відносини з клієнтами. Наша мета – стати надійним мостом між постачальниками контенту і операторами OTT / IP TV, DTH, кабельного телебачення. Наш новий супутник EUTELSAT 9B, що має регіональний промінь спеціально для України, підтверджує нашу увагу до українського ринку».

Супутник, про який ідеться – підвищеної ємності. Запущений у жовтні минулого року, він оснащений 56-ю транспондерами Ku-діапазону і призначений для роботи в орбітальній позиції 9 ° східної довготи. EUTELSAT 9B обслуговує зростаючий ринок цифрового телебачення через один пан’європейський промінь із широким покриттям і чотири регіональних промені. Компанія пишається технологічними розробками, що дозволили створити спеціальний промінь виключно для ринку України.

Своїм замовникам по всьому світу, в число яких входять мовні компанії, асоціації, оператори платного ТБ, постачальники послуг передачі відео, даних, інтернет-провайдери, а також установи та державні відомства, компанія надає ємність 39 супутників. На сьогоднішній день сигнал, який передається через них, приймає 274 мільйони домогосподарств в Європі, Африці, на Близькому Сході, а також на значній частині Азії і Америки.

Крім презентації в ході конференції PayTV in Ukraine-2016: UP & UP представники компанії EUTELSAT візьмуть активну участь і в інших заходах міжнародного медіафоруму KIEV MEDIA WEEK 2016. Для тих, хто тільки бажає познайомитися з лідируючим супутниковим оператором Європи – з 19 по 23 вересня будуть відкриті двері кімнати для переговорів компанії EUTELSAT (поруч із зоною реєстрації KIEV MEDIA WEEK).

+