Вийшов останній трейлер фільму «Море спокуси». Режисером і сценаристом картини виступив Стівен Найт ( «Гострі козирки», «Табу»).

Зірки «Інтерстеллар» Енн Хетеуей ( «8 подруг Оушена», «Моя дівчина – монстр») і Меттью МакКонахі ( «Білий хлопець Рик», «Темна вежа») знову зустрінуться на великому екрані. Але в цей раз їх пристрасний дует буде доповнений брутальним Джейсоном Кларком ( «Людина на Місяці», «Вінчестер. Будинок, який побудували примари»).

Також у фільмі грають Дайан Лейн, Джимон Хунсу і Джеремі Стронг.

«Море спокуси» – неонуарний трилер, наповнений особистими драмами, небезпечними моментами, переживаннями і, звичайно ж, відвертими сценами.

У центрі сюжету драматичного трилера режисера Стівена Найта історія капітана рибальського човна. Він виявляється на невеликому і мальовничому острові в Карибському морі.

Тут герой вирішує усамітнитися, щоб прийти в себе і розлучитися зі своїм темним минулим. Однак, за законами жанру, Бейкеру не вдається насолодитися тихою гаванню – на острові його знаходить колишня дружина Карен, яка звертається до Ділла з вельми сумнівною проханням – розправитися з її новим чоловіком-тираном і за сумісництвом мільярдером.

До речі, в новій картині Енн постане перед глядачами в несподіваному образі – блондинкою з ідеальними голлівудськими локонами.

Картина вийде в український прокат 31 січня 2019 року.