Зарубіжні продюсери придивляються до України

Керівництво однієї з найбільших і найбільш відомих німецьких кіностудій – Studio Babelsberg – націлене на плідну співпрацю з Україною в майбутньому. Про це на міжнародній конференції «Кінобізнес», що проходить у рамках медіафоруму KIEV MEDIA WEEK, повідомив Чарлі Вебкен (Charlie Woebcken), генеральний директор Studio Babelsberg AG, керуючий директор компаній Studio Babelsberg Motion Pictures і Babelsberg Film (Німеччина).

«Ми вже давно хотіли побувати в Україні, тому що ми знаємо, що тут дуже професійні знімальні команди і багато цікавих локацій. При цьому ми серйозно зацікавлені в можливості співпраці з українськими партнерами у виробництві спільних проектів. Можливо, сьогоднішній день і стане стартом одного зі спільних проектів», – зазначив Чарлі. За його словами, серед стратегічних цілей його компанії – більш тісна співпраця з країнами Східної Європи – як із продакшенами, так і з провайдерами продакшн-сервісу.

Україна, на думку Чарлі Вебкена, зараз є «темною конячкою» для більшості великих європейських продакшнів. Однак саме такі «незвідані території» мають хороші шанси привернути до себе іноземних кіно- і телепродюсерів. При цьому різноманітність та унікальність українських локацій може стати одним із найбільш цікавих для європейських кінематографістів чинників, здатних залучити їх для організації знімального процесу саме в Україні. «У вас реально багато цікавих локацій, особливо в Києві, і було б дуже добре забезпечити до них доступ для іноземних продакшнів. Думаю, в цьому велика перспектива», – говорить керівник Studio Babelsberg.

Окрім налагодження партнерства зі східноєвропейськими студіями, Чарлі Вебкен вважає також стратегічним напрямком розвитку Studio Babelsberg співпрацю з Китаєм. Якщо в Європі кіноринок уже насичений і знаходиться в стадії стабільного повільного зростання, то в Китаї зараз сплеск кіновиробництва та кінопрокату. За два роки кількість екранів виросло в країні в 10 разів. Китай готовий інвестувати в кінопроекти і хоче знімати міжнародний контент.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....