За лаштунками битви Дейнеріс і Ланністерів

4 серія 8 сезону «Гри Престолів» вразила глядачів одним з найбільш видовищних моментів, битвою між військами Дейнеріс Таргарієн та Ланністерами.

Канал НВО опублікував на своєму каналі в Youtube 14-хвилинне відео, яке розкриває, що відбувалося за лаштунками. Один з авторів серіалу у ролику зазначає, що такі батальні сцени зараз створюються завдяки великій кількості візуальних ефектів, а йому б хотілось, щоб глядач розумів: велика кількість того, що відбувається в кадрі, відбувалось насправді.

Переглянувши відео, справді, можна зрозуміти, як виглядали кадри до того, як над ними попрацювали за допомогою спецефектів. І цікаво те, що вони одразу виглядають дуже масштабно та грандіозно.

Спеціалісти-піротехніки докладали максимум зусиль для того, щоб ефекти виглядали натурально, без перебільшень та штучності.

Дуже важливими були і ракурси, адже у такого типу сценах усі дії відбуваються одночасно, і саме завдяки вдалим, а часто і несподіваним ракурсам можемо простежувати кожну історію.

Прихильники серіалу вважають, що ця сцена може бути прирівняною до «битви бастардів» між силами Джона Сноу и Рамзі Болтона і є одним з найсильніших епізодів не лише 7 сезону «Гри Престолів», а й цілого серіалу.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....