«Гра престолів» і «Чорнобиль» тріумфували на «Еммі-2019»

Фінальний сезон серіалу «Гра престолів» отримав нагороду телеакадемії США «Еммі» в категорії «Кращий драматичний серіал». Ще одну статуетку фільм отримав у категорії «Кращий актор другого плану».

А в категорії «Кращий міні-серіал» відзначили «Чорнобиль». Також цей фільм про аварію на атомній електростанції в 1986 році відзначили в номінаціях «Краща режисура міні-серіалу або фільму» і «Кращий сценарій сценарій міні-серіалу або фільму».

Однак найбільшу кількість премій завоював серіал «Дрянь». Фільм про життя молодої жінки в Лондоні отримав чотири призи в категоріях «Кращий сценарій комедійного серіалу», «Краща режисура комедійного серіалу», «Краща актриса комедійного серіалу» і «Кращий комедійний серіал».

Відзначимо, на звання кращого драматичного серіалу претендували «Спадкоємці», «Це ми», «Краще телефонуйте Солу», «Вбиваючи Єву», «Озарк», «Охоронець» і «Поза».

А конкуренцію «Чорнобилю» в номінації «Кращий міні-серіал» складаи «Гострі предмети», «Коли вони нас побачать», «Втеча з в’язниці Даннемора» і «Фоссі / Вердон».

Як повідомлялося раніше, у вересні оголосили переможців Венеціанського кінофестивалю.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....