Вийшов український трейлер фільму «Людина, яка вбила Дон Кіхота»

Опубліковано український трейлер іспансько-британського фільму «Людина, яка вбила Дон Кіхота» від режисера Террі Гілліама. Відео з’явилося на Youtube-каналі дистрибюторської компанії Arthouse Traffic.

Сюжет картини засновано на романі Мігеля де Сервантеса Сааведри «Премудрий гідальго Дон Кіхот Ламанчський». У центрі сюжету фільму знаходиться режисер Тобіас Граммет, який потрапляє у минуле та опиняється в середньовічній Іспанії. Там він зустрічає Дон Кіхота, який приймає його за свого друга Санчо. Подорожуючи разом з Дон Кіхотом, Тобіас вирішує з’ясувати, хто ж причетний до його смерті.

Головні ролі зіграли Адам Драйвер, Ольга Куриленко, Стеллан Скарсгард, Джонатан Прайс і Россі Де Пальма.

Українська прем’єра фільму «Людина, яка вбила Дон Кіхота» відбудеться 13 вересня. Днями стрічка демонструвалася на Одеському кінофестивалі, де зібрала схвальні відгуки українських критиків.

Фільм є одним з найтриваліших проектів в кінематографі. Робота над картиною почалась ще у 2000 році, але знімальна група зіткнулася з безліччю проблем, про що в 2002 році був знятий документальний фільм «Загублені в Ла-Манчі».

Зйомки нового варіанту повинні були початися в жовтні 2016 року, але за день до старту роботу знову довелося відкласти. Вони почалися в березні 2017 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....