Вийшов трейлер української комедії «Герой мого часу»

Вийшов офіційний трейлер українського фільму Тоні Ноябрьової «Герой мого часу».

Фільм розповідає історію «маленької людини» – нашого сучасника, хлопця «з сусіднього двору», що живе в складному і суперечливому світі. Він намагається знайти сенс свого існування у великому місті і приїжджає в столицю в пошуках щастя.

Він шукає роботу, намагається будувати відносини, ставить собі високі цілі. Але кожен раз заходить в глухий кут. Картина з гумором показує парадокси наших реалій і легкий абсурд українського соціуму.

У фільмі є багато сцен з любовними перипетіями і соціальними колізіями. Головний герой закохується в незнайомку. Дівчина із заможної сім’ї, власниця бізнес-центру. Прірва між соціальними класами перешкоджає їх любові.

Головну роль у стрічці виконав Євген Бушмакін. Також в ній зіграли Олег Шевцов, Василиса Фролова, Наталія Якимович, Олена Курта, Соня Забуга, Марина Шевченко та інші. Оператор – Тато Котетішвілі.

Продюсерами фільму виступили Анна Паленчук і Микола Конопелько, а його прокатом займається компанія «Артхаус трафік».

Прем’єра картини відбудеться на Одеському міжнародному кінофестивалі, де вона буде брати участь в національному конкурсі. А в прокат комедія обіцяє вийти 20 вересня. Фільм створено за підтримки Держкіно.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....