Вийшов трейлер нової частини фантастичної комедії «Люди в чорному»

Кінокомпанія Sony Pictures опублікувала перший трейлер майбутнього науково-фантастичного комедійного бойовика «Люди в чорному» про агентів секретної служби, яка контролює перебування інопланетних прибульців на Землі.

Нова картина, що отримала назву «Люди в чорному: Інтернешнл» є спін-оффом до оригінальної трилогії Баррі Зонненфельда з Уіллом Смітом і Томмі Лі Джонсом у головних ролях. Нагадаємо, остання частина, яка завершила історію агентів Кея і Джея вийшла в 2012 році.

Перезапуск поставив Фелікс Гері Грей ( «Форсаж 8») за сценарієм, написаним Артом Маркума і Меттом Холлоуей, які раніше працювали над «Залізною людиною».

Головні ролі у фільмі виконали вже добре знайомі фанатам Marvel і не тільки актори Кріс Хемсворт (агент Ейч) і Тесса Томпсон (агент Ем).

Також у фільмі з’явиться третій секретний агент у виконанні Ліама Нісона ( «Список Шиндлера», «Знедолені», «Повітряний маршал»).

За сюжетом, в організації завівся «кріт», що зливає секретну інформацію. На героїв чекає максимально делікатно вирахувати агента протилежних сил, який напевно виявиться прибульцем, і затримати.

Нові «Люди в чорному» багато в чому, а головне, за духом, дуже близькі до оригінальної серії, що не може не радувати.

«Люди в чорному: Інтернешнл» вийдуть в український прокат 13 червня 2019 року.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....