Вийшов трейлер фільму “Вінчестер. Будинок, який побудували примари”

Компанія CBS Films опублікувала трейлер до хоррор-трилера «Вінчестер. Будинок, який побудували примари ».

Постановкою картини займались перспективні брати-режисери Майкл і Пітер Спіріг, які раніше працювали над фільмами «Патруль часу» та «Воїни світла». Також брати практично повністю переробили сценарій, який до них писав Том Вон, автор сценарію фільму “Дев’ять життів”.

Головні ролі у стрічці виконали актори Хелен Міррен, Джейсон Кларк, Сара Снук і Ангус Семпсон.

Сюжет фільму натхненний реальними подіями. На ізольованій ділянці землі в 50 милях від Сан-Франциско знаходиться будинок, в якому найбільше привидів у світі. Будинок побудований Сарою Вінчестер, спадкоємицею сімейства винахідників вогнепальної зброї.

Будинок безперервно перебудовується, двадцять чотири години на добу, сім днів на тиждень, протягом довгих десятиліть. Це відбувається за незрозумілою логікою, неможливо передбачити наступну зміну конструкції. У ньому сім поверхів і сотні кімнат. З боку він виглядає як жахливий пам’ятник божевілля самотньої жінки.

Але Сара не будує будинок для себе або своєї племінниці або кого-небудь ще. Вона будує в’язницю для сотень мстивих привидів, і найстрашніші з них готові знищити Вінчестерів. Сара дуже хоче зловити привидів в розставлені пастки, але незабаром стає ясно, що її гості набагато хитріші та моторошні, ніж дама собі уявляла.

Світова прем’єра фільму відбудеться 2 лютого 2018 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....