Вийшов перший трейлер фільму «Дедпул 2»

Студія 20th Century Fox опублікувала перший трейлер фільму «Дедпул 2». Він присвячений головному супернику Дедпула – Кейблу, якого грає Джош Бролін.

Ролик сповнений гумористичних моментів, самоіронії і стьобу. Він починається, як похмурий трейлер фільму про супергероїв, але далі демонструє інший погляд на балакучого найманця.

Сюжет нового фільму з трейлеру практично неможливо зрозуміти. Зате в відео можна побачити багато свіжих сцен, а також старих і нових героїв. Зокрема, дружину Дедпула Ванессу, роль якої виконала Морена Баккарін, «улюбленого водія таксі» Допіндера у виконанні Карана Соні, а також мутантів Надзвукової Боєголовки та Доміно.

Щодо головного антагоніста Дедпула відомо лише те, що Кейбл спочатку був персонажем всесвіту Людей-Ікс, але потім видавці коміксів об’єднали його світ та світ Дедпула.

Режисером першого фільму про найманця-супергероя Вейда Вільсона був Тім Міллер. Але він відмовився продовжувати свою роботу над наступною частиною через непорозуміння з виконавцем головної ролі Раяном Рейнольдсом. Тому продовження чорної екшн-комедії про нестерпного Дедпула зніме Девід Леітч, який працював над картинами «Джон Вік» (2014) та «Атомна блондинка» (2017).

Тож у новому фільмі колишнього найманця, перетвореного в мутанта-вбивцю, чекають нові «подвиги» – суміш фарсу, кровопролиття і божевілля. Ознайомитись з якою глядачі матимуть змогу вже 17 травня 2018 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....