Вийшов український трейлер «Гірської жінки: на війні»

Представлено офіційний український трейлер трагікомедії «Гірська жінка: на війні» режисера Бенедикта Ерлінгссона.

Картина знята в ісландсько-французько-українській копродукції та стала фільмом відкриття цьогорічного Одеського міжнародного кінофестивалю.

Світова прем’єра відбулася в рамках програми Тиждень критики Каннського кінофестивалю, де стрічка отримала приз за музичне оформлення та увійшла до ТОП-20 кращих фільмів фестивалю за рейтингом The Hollywood Reporter.

Також в рамках фкстивалю директор компанії «Артхаус Трафік» Денис Іванов заявляв, що назву буде змінено через те, що в Україні «Жінка на війні» асоціюється з війною на Донбасі, а фільм розповідає про іншу – особисту війну окремої людини, хоч у стрічці і фігурує Донбас.

«Якщо фільм називається «Жінка на війні», і в подіях фігурує Донбас, у глядачів складається певне розуміння того, про що ця історія. Але це розуміння хибне, бо війна відбувається в Ісландії, і у фільмі є лише одна крапля крові, хоч і дуже важлива», – сказав він.

За сюжетом, 50-річна Халла оголошує війну місцевому алюмінієвому заводу, який загрожує екології. Вона ризикує всім, щоб захистити ісландські передгір’я – але ситуація змінюється, коли в її житті з’являється дівчинка-сирота.

«Гірська жінка: на війні» виходить у широкий український прокат 16 серпня.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....