Вийшов кліп на пісню Джамали з фрагментами анімації «Вкрадена принцеса»

Переможниця «Євробачення 2016» Джамала випустила музичне відео на пісню «Ти любов моя», яка звучить у популярній вітчизняній анімації «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Мультфільм розповідає чарівну історію, яка сталася в середньовічному Києві за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що ця дівчина є дочкою київського князя.

Але щастя закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її любові на власну чаклунську силу. Не роздумуючи, Руслан відправився в погоню за викраденою принцесою, щоб, подолавши всі перешкоди і небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

Автором музики для цієї пісні виступив композитор Роббі Невіл, а слова написала Олександра Рубан.

Стрічка вийшла в прокат 7 березня. За перші чотири дні в кінотеатрах вона зібрала 21,489 млн грн. і 285,8 тис. глядачів. Це абсолютний рекорд по зборах за перший вікенд серед усіх фільмів, знятих виключно силами України.

Цей фільм створено студією Animagrad (FILM.UA Group). Режисером картини виступив Олег Маламуж, а продюсером – Єгор Олесов («Незламна», «Сторожова застава»).

ЧИТАТИ ЩЕ

Голос монстра: дивитись онлайн

Коннор – тринадцятирічний хлопчик, який живе зі своєю мамою. Батько давно залишив сім'ю і завів іншу, але Коннор був цілком щасливий і без нього -...

Drifter: watch online

https://youtu.be/a9-eH-Kaq8c The film is about a man who found an unconventional way to rid the country of criminals. One of the most popular short films in Ukraine,...