Все палає: дивитися онлайн

Документальний фільм, що показує поді на Майдані незалежності взимку 2013-2014 років по обидві сторони барикад. Картина зосереджується на сутичках у центрі столиці, змальовує активістів, що стояли на передньому краї, а також найгостріші події, що розгорталися в центрі столиці.

Картина «Все палає» стала дебютом для режисерів Олександра Течинського, Олексія Солодунова та Дмитра Стойкова. Стрічка брала участь у кінофестивалях Docudays UA у Києві та DOK Leipzig у Німеччині, де здобула нагороду за найкращий східноєвропейський документальний фільм.

Створення «Все палає» почалося з того, що Течинський, Солодунов та Стойков прийшли на Майдан, щоби просто зняти події на камеру, однак німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung запропонувало їм зробити для них фото- й відео-матеріали. Відтоді режисери почали знімати щодня в центрі Києва, і вже у середині січня зрозуміли: знятого матеріалу так багато, що з нього може вийти фільм. Загалом було знято близько трьох з половиною годин матеріалу, з яких в результаті змонтували картину хронометражем майже у півтори години.

Всі три оператори знімали фільм з різних боків: силовиків, мітингувальників та із нейтрального боку. Під час зйомок розгону людей силовиками Олексію Солодунову розбили камеру й вказівний палець.

Деякі епізоди стрічки також увійшли до проекту «Євромайдан. Чорновий монтаж». На етапі чорнового монтажу автори вели переговори щодо показу на одному із українських телеканалів, але зрештою його представники відмовилися. Натомість фільм був показаний на німецько-французькому телеканалі Arte.

ЧИТАТИ ЩЕ

Голос монстра: дивитись онлайн

Коннор – тринадцятирічний хлопчик, який живе зі своєю мамою. Батько давно залишив сім'ю і завів іншу, але Коннор був цілком щасливий і без нього -...

Drifter: watch online

https://youtu.be/a9-eH-Kaq8c The film is about a man who found an unconventional way to rid the country of criminals. One of the most popular short films in Ukraine,...