Вийшов перший трейлер нового фільму про Джеймса Бонда «Не час помирати»

25-й фільм бондіани, який отримав назву «Не час помирати», обзавівся трейлером. Прем’єра картини запланована на 9 квітня.

Сюжет нового фільму починається з того, що агент Бонд насолоджується мирним життям на Ямайці, відійшовши від звичної діяльності. Але раптово оголошується його старий друг із ЦРУ і просить врятувати викраденого вченого. Агент 007 вплутується в нову небезпечну пригоду і потрапляє в пастку до таємничого лиходія.

Головну роль у картині виконує Деніел Крейг, який з’являвся і в попередніх частинах франшизи. В наступній частині бондіани легендарного агента британської розвідки виконає вже інший актор. Крейг поривався поставити хрест на цій ролі і раніше, після попереднього фільму. Однак остаточно поставив крапку тільки зараз. Після завершення зйомок він сказав, що «швидше переріже собі зап’ястя», чим ще раз зніметься в «бондіані».

Компанію по знімальному майданчику в цій картині йому склали Райф Файнс, Леа Сейду, Бен Уішоу, Наомі Харріс. А антагоніста в стрічці виконав Рамі Малек, що отримав у цьому році «Оскар» за байопік про Фредді Меркьюрі «Богемська рапсодія».

Нагадаємо, напередодні виходу трейлера в мережі з’явилися постери з шістьма ключовими героями стрічки.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....