У мережі з’явився трейлер фільму «Вдови»

Студія 20th Century Fox випустила трейлер фільму «Вдови» – нового проекту Стіва Маккуїна, відомого по роботі над картинами «Голод», «Сором» і «12 років рабства», яка в 2014 році отримала премію «Оскар» в категорії «Кращий фільм».

Відео з’явилося на Youtube-каналі компанії 20th Century Fox, яка займається дистрибуцією стрічки.

Сюжет заснований на однойменному британському міні-серіалі 1983 року і присвячений історії пограбування в Чикаго, в ході якого всі четверо озброєних злочинців були вбиті. Під тиском поліції і конкуруючої банди гангстерів вдови злодіїв вирішують самі закінчити справу своїх чоловіків, завершивши замість них провалився наліт.

Коли обстановка розжарюється до межі, Вероніка, Еліс, Лінда і Белль беруть долю в свої руки і вирішують створити собі майбутнє на власних умовах.

Головні ролі в картині виконали Віола Девіс, Мішель Родрігес, Елізабет Дебікі і Синтія Еріво. Крім них в картині знялися Колін Фаррелл, Ліам Нісон, Деніел Калуя, Роберт Дювалл, Андре Холланд і Лукас Хаас.

Автором сценарію виступила американська письменниця Гілліан Флінн – в 2012 році Девід Фінчер зняв фільм за її книгою «Загублена».

На українські екрани фільм вийде 15 листопада.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....