У Києві знімають фільм про колишні стосунки

Зірки театру, серіалів і шоу-бізнесу розкажуть історію «Колишні» в новому короткому метрі режисера Євгена Баранова.

Сюжет картини близький кожному: Анна та Іван намагаються будувати відносини, але в їх життя втручаються колишні чоловіки Анни. Про їх існування знає лише вона, тільки вона їх бачить і тільки в її силах від них позбутися. Чи наважиться Анна розпрощатися зі своїм минулим в ім’я сьогоднішнього дня?

У ролях: Михайло Пшеничний, Володимир Горянський, Кирило Дицевіч, Олександр Попов, Іван Соловйов, Євген Лебедин, Олексій Яровенко, Олексій Нежурко, Дмитро Гольдман, Олександр Ведменський, Дмитро Вівчарюк і Дмитро Чернов.

Пропозиція зіграти головну роль зроблена зірці, для якої робота в кіно стане дебютом. За попередньою інформацією згоди дійшли, але деталі будуть повідомлені пізніше.

Режисер-постановник Євген Баранов закінчив ВДІК. Його серіали «Верни моє кохання», «Заради любові я все зможу», «Хороший хлопець», «Той, хто не спить» входять в топ-телевізійних серіалів за переглядами в Україні та СНД.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....