Український глядач побачить серіал «Війн світів» одночасно з усім світом

29 жовтня 2019 року відбудеться прем’єра нової епічної версії серіалу «Війна світів».

Абоненти компанії ВОЛЯ мають унікальну можливість подивитися кінопрем’єру одночасно з телеглядачами усього світу.

Щовівторка о 18:00 на телеканалі FOX будуть показувати одразу дві серії «Війни світів». В онлайн – кінотеатрі FOXNOW серії будуть з’являтися наступного дня після прем’єри.

«Війна світів» — смілива інтерпретація класичного роману Герберта Уеллса, де дію серіалу перенесено в сучасну Європу.

Война миров
Война миров

Коли астрономи розшифрували сигнал, отриманий з іншої галактики, це стало очевидним доказом наявності в космосі розумного життя позаземного походження. На Землі із завмиранням серця очікували подальших контактів, і вони відбулися. Упродовж декількох днів людство виявляється буквально знищеним у результаті вторгнення іншопланетян. Тільки поодинокі групи людей залишаються живими у зловісному, спустошеному світі.

Война миров
Война миров

Поки іншопланетяни вбивали усіх, хто подає ознаки життя, ті, хто вижив, ставили собі запитання: хто ці прибульці, які атакували Землю і чому вони так фанатично налаштовані на знищення людства?

Война миров
Война миров

«Війна світів» — це історія звичайних людей, що опинилися в екстраординарній ситуації. Але вони не просто жертви війни. Незабаром ми зрозуміємо, що жорстока атака іншопланетян виявляється не випадковою, а її кульмінація розвивається прямо на наших очах.

Война миров
Война миров

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....