Український серіал «Принцип насолоди» вийде на екрани 17 серпня

Учора, 12 серпня, відбувся допрем’єрний показ детективного серіалу «Принцип насолоди», створеного у копродукції України, Польщі та Чехії. Під час  заходу гості мали змогу почути виступи продюсерів, режисерів та акторів проекту. Також стала відома дата прем’єри серіалу на «1+1» – 17 серпня о 22:50. «Принцип насолоди» буде в ефірі каналу з понеділка по четвер.

Генеральний продюсер «1+1» Максим Кривицький зазначив, що  у новому  телесезоні канал готує чимало прем’єр та особливу увагу приділяє серіальним продуктам. «У пошуках нового та якісного серіального контенту ми співпрацюємо з найкращими українськими кінопродакшенами, і одним з таких є Star Media. Нам імпонує, що компанія займається розвитком кіноринку та заводить копродукцію з європейськими країнами, – розповів Максим Кривицький. – Серіал «Принцип насолоди» створений у незвичному для «1+1» жанрі детективного трилеру, проте вважаємо, що даний продукт може стати подією, і наш глядач його оцінить».

Виконавець головної ролі Сергій Стрельников розповів, що його персонаж непростий, і глядачам буде цікаво спостерігати за його вчинками й розкривати для себе причини його поведінки. «Мій персонаж Сергій зациклений на своїй роботі. Він майже не спить та мало думає про себе. Але причиною такого стану є не байдужість, а складний життєвий бекграунл», – зазначив актор.

Принцип удовольствия
Принцип удовольствия

Українська акторка Дар’я Плахтій, яка у серіалі виконує роль журналістки Юлії, зізналася, що працювати у даному проекті їй було комфортно, і велика заслуга в цьому команди творців серіалу, які знайшли необхідний контакт з кожним актором: «Мені дуже сподобалися знімальні дні в зимовій холодній Одесі. Через те, що основні ігрові сцени відбувалися вночі, спершу мені було складно працювати, але підтримка команди, зокрема Сергія Стрельникова та режисерів, дуже допомогли».

Також ролі у новому серіалі виконують українські актори Наталія Васько, яку глядачі пам`ятають з фільмів «Крути 1918» і «Гніздо горлиці» та Станіслав Боклан, польська акторка Малгожата Бучковська та чеський актор Карел Роден.

Продюсерами серіалу виступили Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Ізабелла Войцик та Віолетта Камінська. Режисер – Даріуш Яблонський.

Над виробництвом продукту працювала українська кінокомпанія Star Media за підтримки Міністерства культури України, Apple Film Production (Польща), «Canal +» (Польща) та чеського телебачення.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....