В кинотеатре «Жовтень» открывается киноклуб друзей

28 липня у столичному кінотеатрі «Жовтень» розпочинає роботу кіноклуб «Друзі Жовтня». До нього приєднаються учасники акції «Меценатські крісла», учасники толоки у період відновлення кінотеатру у 2014-му році, власники нереалізованих купонів благодійної допомоги фонду «Врятуй Жовтень».

Детальні умови буде викладено в анкеті членів кіноклубу «Друзі “Жовтня”».
Учасників кіноклубу матимуть можливість обмінюватися думками щодо кіно і кінопрокату в рамках спеціальних подій. Зокрема, показів фільмі з репертуару «Жовтня», на які їх буде запрошено на спеціальних умовах.

До цих показів можуть долучатися і інші глядачі, аби дивитися кіно у товаристві «Друзів Жовтня».

28 липня у кіноклубі відбудеться показ стрічки «Неоновий демон» данського режисера Ніколаса Віндінга Рефна. Фільм був номінований на «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю, де став однією з найдискусійніших кіноробіт. У стрічці про те, що відбувається за лаштунками модної індустрії, знялися Ель Феннінг та Кіану Рівз.

https://www.youtube.com/watch?v=37lgNIMsWM8

У програмі вечора – спілкування з майбутніми учасниками кіноклубу, директором кінотеатру Людмилою Горделадзе (18:30-19:00), показ стрічки «Неоновий демон» (19:05).

Партнером показів виступила компанія «Артхаус Трафік».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....