Трампа закликали переглянути українську стрічку «Переломний момент»

Hollywood Reporter порадив Трампу подивитися український документальний фільм про Євромайдан і Донбас Олеся Саніна і Марка Джонатана Харріса «Переломний момент: війна за демократію в Україні».

Стрічка вийшла в обмежений американський прокат другого березня. Як повідомляє компанія «Pronto Film», яка займається маркетингом та дистрибуцією фільму, картину демонструватимуть у найбільших містах США — Нью-Йорк, Чікаго і Лос-Анджелес.

Фільм одразу викликав зацікавлення у авторитетного видання Hollywood Reporter, яке порадило стрічку до перегляду у Білому Домі.

Hollywood Reporter наголошує, що ця пропозиція є безумовно марною. Але на їхню думку, президент Дональд Трамп повинен дійсно переглянути документальний фільм про нещодавні розбрати в Україні.

«Переломний момент: війна за демократію в Україні» — це потужна хроніка зусиль багатьох її громадян у боротьбі з корупцією та вразливістю власного уряду, а також невпинної російської агресії, від військової до пропагандистської. Фільм містить застережливу розповідь про російського лідера Володимира Путіна, яку Трампу непогану було б порадити для освоєння», — додали у виданні.

Фільм охоплює період 2013-2016 роки. Та демонструє погляд на війну та революцію в Україні очима учасників цих подій.

У 2017 році стрічку було визнано найкращим документальним фільмом на 23-му міжнародному кінофестивалі у Сан-Луїс-Обіспо та кінофестивалі EtCultura у Флориді. Українська прем’єра фільму на провідних телеканалах України відбулася у лютому 2017-го, до річниці пам’яті Небесної сотні.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....