Тоня Ноябрьова представила проект свого нового фільму «Кого ти більше любиш?»

Режисер фільму «Герой мого часу» Тоня Ноябрьова почала роботу над новою повнометражною картиною «Кого ти більше любиш?» Режисер опублікувала ролик-презентацію проекту.

Фільм розповідає історію розпаду сім’ї від імені дитини. У центрі сюжету знаходиться Лола, дочка художника-авангардиста Льва і його дружини Віри. Дівчинка сильно прив’язана до батьків емоційно, тому вона гостро відчуває найменші коливання у відносинах мами і тата, і болісно на це реагує. Такі «емоційні гойдалки» тривають протягом багатьох років до тих пір, поки батько вже дорослої Лоли не заводить іншу сім’ю, і мати виганяє його з дому.

Коли батьки приймають рішення розлучитися, то психологічна травма Лоли виявляється настільки сильною, що дівчинка змушена звернутися за допомогою до психотерапевта. Саме там, у кабінеті «групової терапії», Лола повертається в яскраві, переломні моменти свого минулого. Так вона намагається крок за кроком розплутати клубок невисловлених раніше почуттів, щоби подорослішати і зуміти жити далі.

Продюсером проекту виступає Наталія Лібет, а оператором-постановником – Олена Чеховська.

Нагадаємо, в цьому році Тоня Ноябрьова отримала режисерську нагороду Одеського кінофестивалю за фільм «Герой мого часу». Раніше вона перемагала в національному конкурсі київського кінофоруму «Молодість» з короткометражною стрічкою «День незалежності».

Тоня Ноябрьова - «Кого ти більше любиш?»
Тоня Ноябрьова – «Кого ти більше любиш?»

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....