Sorry, this entry is only available in Ukrainian and rus. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

У четвер, 9 листопада, на широкі екрани України виходить психологічна драма Марини Степанської «Стрімголов».

Стрічка розповідає про кохання двох людей на тлі подій 2014 року у столиці. Музикант Антон, розчарував людей, що вірили в нього, не виправдав покладених на нього надій. Абсолютно розбитий, він повертається з навчання в Швейцарії та піврічного лікування алкозалежності в психоневрологічному диспансері під Києвом. Його дідусь, людина суворих принципів, вивозить хлопця в село, далеко від принад великого міста.

Одного разу він зустрічає Катю, дівчиною зі спального району столиці. Дівчина теж шукає своє місце в житті. Вона незабаром має поїхати до Берліна разом зі своїм хлопцем Йоганном, німецьким фотожурналістом, з яким вона познайомилася під час подій на Майдані. Однак зустріч з Антоном стає новим імпульсом та змінює життя обидвох.

Фільм брав участь в конкурсних програмах кінофестивалів в Одесі, Стокгольмі, Хайфі, Карлових Варах. А на недавньому кінофестивалі в Марокко виконавиця головної ролі Дар’я Плахтій була відзначена за цей фільм акторською нагородою.