Стартує прокат кримінального трилера «Межа»

Із 16 листопада в кінотеатрах стартують покази українського кримінального трилера Петера Бебьяка «Межа».

В основу сюжету покладена реальна історія. Фільм розповідає про контрабандиста Адама Крайняка, який промишляє перевозом сигарет і наркотиків через україно-словацький кордон. Його старша дочка збирається вийти заміж за місцевого злодія на ім’я Івор. У цей момент у Адама відбувається конфлікт з його українським партнером, а також посилюється контроль самих прикордонників.

Раніше картина успішно показувалася на багатьох кінофестивалях. Вона була відзначена режисерським призом на кінофорумі класу «А» в Карлових Варах.

Окрім критиків, високо оцінили стрічку і глядачі. При бюджеті в 1,3 млн євро, фільм зібрав в кінотеатрах однієї лише Словаччини більш ніж півтора мільйона євро. Крім того, планується прокат стрічки в інших країнах.

З українського боку в зйомках стрічки брали участь актори Станіслав Боклан («Слуга народу», «Поводир») і Римма Зюбіна («Гніздо горлиці»).

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....