Сергій Лозниця зніматиме влітку фільм «Покірлива»

У липні й серпні проходитимуть зйомки фільму Сергія Лозниці «Покірлива». Сценарій майбутньої картини перегукується з однойменним твором Федора Достоєвського.

За словами режисера, сюжет фільму був повністю вигаданий ним самим. «Це історія жертви і ката, розказана катом. У моїй фантазії жертва залишається жертвою, а кат набуває інших обрисів, він перестає бути персонажем, і роль його розподілена між різними персонажами, та й усім простором, у якому ця жертва знаходиться – повному загрози та агресії», – розповідає Лозниця.

Основною локацією для зйомок стане латвійське місто Даугавпілс. У цих місцях проходили зйомки і попередньої повнометражної ігрової стрічки режисера «В тумані». «Я відчуваю тут особливу енергію, яка надихає», – каже фільммейкер.

За попередніми даними, прем’єра картини відбудеться навесні наступного року. У створенні стрічки беруть участь французькі, російські, німецькі, литовські й нідерландські компанії.

Раніше повідомлялося про те, що Сергій Лозниця планує зйомки ігрових повнометражних фільмів «Бабин Яр» і «Донбас», що створюватимуться за участю державного фінансування з боку України. А також, що режисер планує знімати документальну стрічку «Аустерліц».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....