З’явився трейлер комедії в якій французи висміяли смерть Сталіна

В мережі з’явився трейлер комедійного фільму «Смерть Сталіна».

Фільм ґрунтується на французькому коміксі Фаб’єна Нурі та Тьєррі Робена. Дії відбуваються під час політичної боротьби, що розгорнулась після смерті радянського лідера Йосифа Сталіна у 1953 році.

Режисером цієї стрічки про хаос в діяльності радянських високопосадовців після відходу в інший світ вождя всіх народів є британець Армандо Іаннучі.

Головні ролі в кінострічці зіграли відомі актори світового кіно, зокрема в образі Йосипа Сталіна глядачі побачать Адріана Маклафліна, маршала Жукова – Джеймса Айзекса. У фільмі також знімалися Майкл Пейлін (В`ячеслав Молотов) та Андреа Райзборо (Світлана Алілуєва).

Образ Микити Хрущова відтворив американський актор, лауреат премії “Золотий глобус” Стів Бушемі, найбільше відомий кіноглядачам за ролями у фільмах “Фарго”, “Великий Лебовскі”, “Повітряна тюрма”, а також у серіалі “Підпільна імперія”.

Світова прем’єра фільму відбудеться в рамках міжнародного фестивалю в Торонто.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....