З’явився трейлер фільму Серебреннікова про радянських рокерів «Літо»

Опубліковано трейлер фільму Кирила Серебреннікова «Літо», який наразі бере участь в основному конкурсі 71-го Каннського кінофестивалю.

Стрічка розповідає про легендарних радянських рокерів Віктора Цоя (корейський актор Тео Ю) і Майкла Науменко (у виконанні фронтмена рок-групи «Звірі» Романа Білика), а також його дружину Наталію (Ірина Старшенбаум). Між музикантами розігрується любовний трикутник.

Події картини розгортаються в Ленінграді 1981 року. В основу сценарію покладено маловідомі факти біографії артистів. Незважаючи на те, що багато представників радянського рок-андерграунду (Борис Гребенщиков та інші) розкритикували сценарій цієї картини – вона удостоїлася високих оцінок після прем’єри на Каннському кінофестивалі.

Зйомки фільму почалися в липні 2017 року Санкт-Петербурзі і тривали до кінця серпня, коли Кирил Серебренніков («Учень») був заарештований і етапований до Москви, а потім поміщений під домашній арешт. Монтаж стрічки режисер здійснював у домашніх умовах. А кілька незнятих технічних сцен були дозняті за записками режисера. Влада Росії не дозволила Серебреннікову відвідати фестивальну прем’єру картини.

Раніше був опублікований фрагмент фільму, в якому Науменко виконує один зі своїх хітів під назвою «Літо».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЕКС, НАРКОТИКИ, ГАСПАР НОЕ. ВИЙШОВ ТИЗЕР ФІЛЬМУ «КЛІМАКС».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....