З’явився трейлер фільму Рідлі Скотта “Всі гроші світу”

В мережі з’явився дебютний трейлер трилера режисера Рідлі Скотта «Всі гроші світу» за участю Мішель Вільямс («Острів проклятих»), Марка Уолберга(«Відступники») і Кевіна Спейсі («Краса по-американськи»). Сюжет присвячений реальній історії викрадення онука нафтового магната Джона Пола Гетті.

Кримінальний фільм Рідлі Скотта “Всі гроші світу” переносить глядача в 70-і роки минулого століття, в сім’ю відомого американського промисловця, цінителя мистецтв і одного з перших доларових мільярдерів Жана Пола Гетті (Кевін Спейсі). У 1973 році в Римі був викрадений його онук, за якого злочинці зажадали від бізнесмена викуп в розмірі 17 мільйонів доларів.

До загального шоку, зокрема, матері підлітка Гейл Харріс (Мішель Вільямс), Жан Пол Гетті відмовився платити викуп.

Через три місяці після викрадення Гейл Харріс отримала поштою відрізане вухо сина, після чого Жан Пол Гетті все ж пішов на поступки, але заплатив значно менше потрібної суми. Тоді на допомогу Гейл приходить Флетчер Чейс (Марк Уолберг), співробітник служби безпеки самого Гетті.

Після звільнення Жан Пол Гетті-третій так і не оговтався від того, що сталося і пристрастився до наркотиків. Він помер у віці 54 років. Однак Пол Гетті-третій встиг стати батьком. Його син, Бальтазар Гетті, став актором і зіграв одну з головних ролей в трилері “Шосе в нікуди” Девіда Лінча

Сценарій стрічки написав Девід Скарпа ( «День, коли Земля зупинилася»).

Світова прем’єра картини запланована на 8 грудня.

https://youtu.be/6x62O8A8qHw

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....