З’явився трейлер фільму «Приватна війна» з Розамунд Пайк

У мережі з’явився трейлер військової драми «Приватна війна». Режисером фільму виступив Меттью Хайнеман.

У головних ролях знялися Розамунд Пайк ( «Загублена») і Джеймі Дорнан ( «50 відтінків сірого»).

Також у стрічці зіграли Стенлі Туччі і Том Холландер. Режисером картини виступив Меттью Хайнеман. Прем’єра фільму відбудеться 2 листопада. Про дату виходу стрічки на українські екрани не уточнюється.

В основу фільму лягла стаття «Приватна війна Мері Колвін», яку автор Мері Бреннер опублікувала в 2012 році в журналі Vanity Fair. Публікація була присвячена діяльності відомої журналістки, яка працювала іноземним кореспондентом британської газети Sunday Times.

Нагадаємо, Мері Колвін була випускницею Єльського універститету, в період з 1984 по 1985 рік обіймала посаду голови одного з найбільших інформаційних агентств США United Press International. З 1992 по 2012 рік Колвін працювала в газети Sunday Times.

У 2001 році в Шрі-Ланці вона була важко поранена і втратила око. Її було двічі присвоєно звання «кращий британський зарубіжний кореспондент». Колвін загинула в 2012 році під час облоги сирійського міста Хомс, вона проникла на його територію нелегально.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....