З’явився трейлер фільму жахів «Тихе місце 2» з Емілі Блант

Студія Paramount випустила перший трейлер продовження хоррору «Тихе місце». Режисером і сценаристом сиквела виступив автор оригіналу Джон Красінскі – він також знову зіграє одну з головних ролей. Також до своїх ролей у сіквелі повернуться Емілі Блант, Міллі Симмондс, Ноа Джуп. А новими артистами, які приєднаються до проекту, стануть Брайан Тайрі Генрі з «Атланти» і Кілліан Мерфі з «Гострих козирків».

Хоррор розповідає історію сім’ї, яка проживає у невеличкій відокремленій фермі в далекій американській глибинці. Життя цих людей абсолютно не відрізняється від життя інших таких же сімей. Але головні герої живуть у місцевості, яка наповнена жахливими монстрами, що реагують на будь-який звук. Щоб вижити – людям потрібно дотримуватися цілковитої тиші. У другому фільмі головні герої зрозуміють, що монстри, котрі полюють по звуку – не єдині їх вороги. Судячи з трейлеру, сиквел почнеться практично з того ж моменту, яким закінчився оригінал.

Перший фільм вийшов у прокат в квітні минулого року і заробив 334 млн доларів при бюджеті в 17 млн. Реліз «Тихого місця 2» Paramount запланувала на березень 2020 року.

Продюсерами стрічки виступили Майкл Бей, Ендрю Форм, Бредлі Фуллер і Джон Красінські.

Тихое место 2
Тихое место 2

Нагадаємо, раніше в мережі з’явився трейлер ще одного сиквела – екшену «Кращий стрілець» з Томом Крузом.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....